KONST / Litografier / Färglitografi 9122176
nr 912 2176
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi , Salvador Dalà (1904-1989), 115/150, signerad, Sittande figur, bladets mått: 33 x 26, 3
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:39:42
1.500 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
15 sep